Web Tasarım


Web tasarım, web sitesi düzeni ve web uygulamaları gibi çeşitli dijital arayüzlerin geliştirilmesine olanak sağlar. Exnoremo olarak; web tasarım ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türden web projesini üstlenebilir, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan işler ortaya koyabiliriz.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı, istenen stilde web sitelerinin oluşturulması, içerik üretimi, online sayfaların düzeni ve tasarımı ile ilgili çalışmaları kapsar. Bu durumda web tasarımcı, HTML gibi işaretleme dillerini kullanarak sayfalar tasarlar. Diğer yandan web sitesinin görsel alanı, HTML’de çeşitli öğelerin stilini belirlemek amacıyla kullanılan CSS tarafından yönetilir. Bu sebeple, web tasarım hizmeti sunarken CSS ve HTML’i sıklıkla kullanmaktayız. Web sitesi tasarlama işlemi, Adobe Dreamweaver gibi araçlar ya da içerik yönetim platformları olan CMS kullanılarak da yapılabilmektedir. Web tasarımcı ekibimiz, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uyum sağlayacak şekilde web sitesi hizmeti vermektedir.

Web Tasarımın Temel Unsurları Nelerdir?

Web tasarımı hizmeti sunarken, çeşitli unsurları göz önünde bulundururuz. Dolayısıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını optimal şekilde karşılayacak bir hizmet sağlamış oluruz. İyi bir web tasarım hizmeti, bazı noktalara dikkat etmeyi gerektirir. Bunlar:
Mobil Uyumluluk
İnsanların yarısından fazlası bir internet sitesine sadece cep telefonu üzerinden erişim sağladığı için mobil uyumlu web sitesi tasarlamak oldukça önemlidir. Web sitenizin mobil cihazlara uyum sağlaması, daha iyi yanıt vermesini ve müşterilerin sitenizde sorunsuzca gezinmesini sağlar. Exnoremo tarafından sunulan web tasarım hizmeti ile web siteleri, mobil uyumlu olarak tasarlanır.
Tipografi
Okuma deneyimini iyileştirmek için web sitesi tasarımında tipografiye özellikle dikkat edilmesi gerekir. Uygun olmayan yazı tipleri gözleri yorabilir ve ziyaretçinin sayfayı terk etmesine yol açabilir. Bunun bilincinde olan Exnoremo ekibi, tipografi hususunda ciddi çalışmalar yapar. İçeriğin sayfa ile uyumlu olması ve okuma deneyimini teşvik etmesi için tipografiye özen gösteririz.
Yüklenme Hızı
Yüklenme hızı arama motorları açısından önemli olduğu kadar ziyaretçiler için de önemli bir detaydır. Herkesin her daim acelesi olduğu bir dünyada hızlı yüklenen bir web sayfasına sahip olmak şarttır. Google’ın açıklamalarına göre; yüklenmesi iki saniyeden daha uzun süren siteler hem kullanıcı deneyimine hem de sitenizin indekslenmesine ciddi zararlar verebilir.
Modern Tasarım
Web tasarım trendleri her geçen gün değişiyor. Dolayısıyla modern ve ilgi çekici bir web sitesine sahip olmak önem kazanıyor. Exnoremo web tasarım ekibi, yenilikleri ve trendleri takip ederek, web sitenizin modern bir görünüm sunmasını sağlayacak çalışmalar yapar.

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Hangi Avantajları Sunar?

Exnoremo ile profesyonel web tasarım hizmetini deneyimlersiniz. Bu hizmetin sağladığı pek çok avantaj vardır. Bunlar:
İyi Bir İlk İzlenim
Web sayfanız, firmanızın dijital ortamdaki sunumudur. Potansiyel yeni bir ziyaretçi sayfanıza geldiği zaman mümkün olan en iyi ilk izlenimi bırakmanız önemlidir. Profesyonel olmayan bir web sitesi, ziyaretçiler için iyi bir deneyim ve ilk izlenip sunmayabilir. Rakiplerinizden çok daha iyi tasarlanmış bir web sitesi ile potansiyel müşteri sayınızı artırabilirsiniz. İşte bu noktada devreye giren Exnoremo web sitesi tasarım hizmeti olur.
Daha İyi SEO Süreçleri
SEO, her web sitesi sahibinin aşina olması gereken dijital strateji noktalarından biridir. Bir web sitesinin SEO uyumlu olacak şekilde inşa edilmesi, ilgili web sayfasının SERP’lerde üst sıralara çıkmasına yardımcı olur. İnsanlar gereksinimlerini karşılayan belirli bir firma, hizmet ya da ürünü ararken, Google gibi arama motorlarında sorgulamalar yaparlar. İstatiksel olarak kullanıcılar; arama sonucunda görünen ilk birkaç sayfayı ziyaret ederler. Web siteniz güncel değilse veya SEO uyumluluğu bulunmuyorsa, arama motorlarındaki sıralamanız gerileyebilir. Bu da doğal olarak ziyaretçi ve trafik kaybı ile sonuçlanır. Ancak SEO uyumlu bir web sitesi, iyi bir konumlandırma alabilir. Böylece hedef kitleniz, web sitenize daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilir.
Rekabet Avantajı
Web tasarım hizmetleri söz konusu olduğunda odaklandığımız bir başka husus ise rekabet avantajı. Profesyonel bir web sitesi elde etmeniz, dijital ortamda rakiplerinizi geride bırakmanız anlamına gelir. Çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek ve rekabet avantajı elde etmek için modern, iyi tasarlanmış, mobil uyumlu ve görsel açıdan da ilgi çekici bir web sitesine sahip olmanız şarttır. Exnoremo ekibi bu aşamada her zaman yanınızdadır!
Daha Fazla Gelir Elde Etme
İyi bir web sitesi, daha fazla ziyaretçi çekecektir. İnsanlar doğaları gereği kendilerini çeken şeyin peşinden giderler. Bu durum web siteleri için de geçerlidir. İlgi çekici ve trend bir görüme sahip olan web sitesi, ziyaretçilerin daha çok ilgisini çekecektir. Sitenizle ilgilenen kullanıcılar, ürün ve hizmetlerinize de ilgi gösterebilir. Böylece satış rakamlarınızın artış göstermesi söz konusu olabilecektir.

Neden Exnoremo Web Tasarım Hizmeti?

Exnoremo web tasarımcı ekibi, çekici ve tamamen işlevsel web siteleri oluşturur. Yalnızca bununla da kalmayan ekibimiz, çok daha fazlasını sunar. Dijital medyaya yönelik düzenler oluşturur, ziyaretçilere en iyi deneyimi sunmak adına hem müşterinin gereksinimlerini hem de web sitesi hedeflerini analiz eder. Ekibimiz aynı zamanda grafik öğelerin nereye ve nasıl ekleneceğini, HTML gibi dillerin nasıl kullanılacağını ve gerektiğinde web sitesinin nasıl güncelleneceğini çok iyi bilir. UI ve UX gibi noktalarda da müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten Exnoremo, benzersiz bir web sitesine sahip olmanıza olanak tanır. Alanında uzman ve deneyimli kadromuz, web sitesi tasarım ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı başarır. Web tasarım hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Öne Çıkan Projelerimiz


Exnoremo Proje 2

MetaCampus kullanıcı kurgusu göz önünde bulunarak tasarlanmış bir mobil uygulama projemizdir.

Exnoremo Proje 4

Almi Balık Dünyası web uygulama projemiz ile resturantlar arasından öne çıkıyor.

Exnoremo Proje 5

KDM Gayrimenkul mobil uygulama projemiz otomatik pazarlama otomasyonu ile öne çıkıyor

Exnoremo Proje 6

Pera İnsan Kaynakları kurumsal tasarım yapısı ve kullanıcı ulaşılabilirliği ile öne çıkıyor.

Kullandığımız Teknolojiler & Araçlar


Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1