Web Geliştirme

Firma olarak websitenizin kontrolünün ele almaya ne dersiniz? Yazılım ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yönetim paneli inşaa eder ve istediğiniz içerikleri değiştirebilir, ekleyebilir veya silebilirsiniz. Kullanıcılarınızı yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Tüm siparişlerinizi tek bir panelden kontrol edebilir süreci takip edebilirsiniz.

Exnoremo yazılım ekibi size özel bir yönetici paneli inşaa eder. Bu panel üzerinden tüm içeriklerinizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Yeni ürün ekleyebilir, bu ürünün detaylarını barındıran yeni sayfa oluşturabilirsiniz, ürün sayfanızın seo ayarlarını ayarlayabilir ve sayfa içi içeriklerini istediğiniz zaman güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Aynı şekilde sitenize yeni blog içerikleri eklyebilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz. Exnoremo yönetim paneli üzerinden tüm üyelerinizi görüntüleyebilir üyelerinizin bilgilierine ulaşabilirsiniz. Tüm siparişlerinizi tek bir sayfa üzerinden takip ederek sipariş yönetiminin kolaylıkla yapabilirsiniz.

Exnoremo yazılım ekibi isteklerniz üzerine websitenizi bir web uygulamasına dönüştürerek size özel yazılım sistemleri hazırlayabilir veya var olan yazılımlarınızı geliştirebilir.

Kısacası Exnoremo yazılım ekibi istekleriniz doğrultusunda sektörünüze en uygun web uygulamasını inşaa edebilir veya bu uygulamayı geliştirebilir.