Sosyal Medya Danışmanlığı


Dijital dönüşüm çözümleri sunan Exnoremo, sizlere sosyal medya danışmanlığı alanında da kusursuz bir hizmet sağlar. Uzun senelerdir sosyal medya danışmanlığında deneyimli ve bilgili olan ekibimiz, sosyal medyada otorite kazanmanıza, ürün ve hizmetlerinizi doğru tekniklerle tanıtmanıza olanak tanır.

Hedef kitlenize yakınlaşmak, ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere tanıtmak için sosyal medyayı kullanıyor ama bu yaklaşımdan beklenen sonuçları elde edemiyor musunuz? Cevabınız evetse, Exnoremo bu problemi etkin şekilde çözebilir ve hedef kitlenizle buluşmanıza yardımcı olabilir. Alanında deneyimli ve donanımlı sosyal medya ekibi ile Exnoremo, sosyal ağlarda bir adım öne çıkmanızı sağlar.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal medya danışmanlığı, markaların sosyal ağlardaki iletişimini, imajını ve hedeflerini analiz ederek, mevcut sosyal medya platformlarına uyumluluğu teşvik eder. Başka bir ifade ile sosyal medya danışmanlığı, ilgili platformlarda görülmeniz, tanınmanız, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı için çeşitli stratejileri içerir.

Kişisel ve kurumsal hesaplarda herhangi bir strateji olmadan sosyal medya çalışmalarına başlanması çok yaygın bir harekettir. Çoğu insan, yapılması gereken tek şeyin ürün ve hizmet tanıtmak olduğunu düşünür. Fakat sosyal medya çalışmaları söz konusu olduğunda bu yeterli değildir.

Yalnızca gönderiler yayınlamak, sosyal medyada öne çıkmanızı sağlamaz. İçerik, içeriğin biçimi, kalitesi ve kimin için üretildiği gibi detaylar da oldukça önemlidir. Ayrıca hiçbir sosyal ağ platformu diğeri ile aynı değildir ve her bir platformun kendine özel nitelikleri vardır. Sosyal medya yönetim hizmeti ile işletmeniz için en iyi sosyal medya platformlarını tespit ediyor ve bu uygulamalarda markanızın öne çıkmasını sağlayarak, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti Neleri Kapsar?

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti birçok detay barındırır. Öncelikle markanız için en iyi platformlar tespit edilir ve bu platformlarda öne çıkmanızı sağlayacak stratejiler geliştirilir. Exnoremo sosyal medya danışmanlık ekibi, sosyal medya yönetimi, post tasarımı ve içerik üretimi, içerik geliştirme, organik takipçi sağlama, hedef kitle analizi, ürün ve hizmetlerin reklam çalışmaları, sosyal ağlar için pazarlama fikri geliştirme gibi pek çok alanda hizmet verir. Dönemsel olarak hazırlanan raporlar ile markanızın sosyal medya sitelerindeki mevcut durumu hakkında bilgilendirilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığının Avantajları Nelerdir?

Sosyal medya danışmanlık hizmeti çok sayıda avantajı beraberinde getirir. En büyük avantaj ise bu kanalların kullanımına yönelik profesyonel bir bakış açısına sahip olmaktır diyebiliriz. Sosyal medya danışmanlarımızın rolü, başlangıçta markanın sosyal ağlardaki durumunu analiz etmek, hedef kitleye nasıl yaklaşıldığını ve bunu yapmak için hangi yöntemlerin kullanıldığını kontrol etmektir. Ardından markanızın hedefine yaklaşması için neler yapılması gerektiğine karar verilir.

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulan sosyal medya yönetimi hizmeti ile bu platformlardaki profillerinizden en iyi şekilde yararlanmanız sağlanır. Markanızın dijital dünyada öne çıkması, olumlu görünürlük elde etmesi ve daha fazla potansiyel müşteriye erişim sağlamanız için çok çeşitli stratejiler belirleyerek, markanızın gücüne güç katıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığının İşletmelere Faydaları Nelerdir?

Sosyal medya danışmanlığı ve yönetimi, kurumsal hesaplar için oldukça önemlidir. Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sosyal medyadan yararlanmak, size çok çeşitli alanlarda faydalar sağlar. Bunlar arasında öne çıkanlar:
• Marka bilinirliği artar: Bilmelisiniz ki, sosyal medya güçlü bir iletişim kanalıdır. Bu sebeple de uygun bir içerik stratejisi ile markanızın online ortamda daha fazla tanınmasını sağlayabilirsiniz. Geniş bir kitleye ulaşmak, etkileşimleri artırmak ve markanızın popülerlik elde etmesini mümkün kılmak için sosyal medya danışmanlığı hizmetimizi deneyebilirsiniz.
• Dönüşüm oranları artar: Sosyal medya siteleri, markaların insani yönlerini ön plana çıkarabilmeleri için harika bir araçtır. Bu, sadakat ve etkileşim bakımından farklı türde bir müşteri tepkisine imkan tanır. Sonuç olarak müşteriyi elde tutmak ve müşteri elde etmek daha kolay hale gelerek, dönüşüm oranlarınızın artış göstermesi konusunda size yardımcı olur.
• Müşteri deneyimini zenginleştirir: Sosyal ağlar, farklı türde diyaloglara ve varoluşa fırsat tanır ve müşterilerin dikkate alındıklarını bilmeleri çok önemlidir. Bu sebeple, müşterileri dinlemeye yönelik bir tutum sergilemek, marka ile müşteri arasındaki yakınlaşmayı teşvik eder. Ayrıca bu durum hedef kitle kapsamında marka imajının da gelişmesini sağlar.
• Daha iyi veriler elde edilir: Sosyal medya platformları, kullanıcı davranış kalıplarını ve tercihlerini analiz ederek, hedef kitlenizi çok daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Bu şekilde, verileri hedef kitlenizin gerçekten aradığı çözümleri sunmak amacıyla kolaylıkla kullanabilirsiniz. • Arama motorlarındaki konumu iyileştirir: En önemli SEO faktörlerinden biri, sosyal medya platformlarında bahsedilmektir. Çünkü bu etkileşimler, marka ve içeriğe yönelik öneriler ile sonuçlanmaktadır. Ayrıca arama motorları giderek daha akıllı hale gelmektedir. Şirketinizin sosyal ağlarda sık olarak etkileşim alması, web siteniz açısından da fark yaratmanızı sağlayabilir.
• Pazarlama maliyetlerini azaltır: Reklamlara ve diğer kaynaklara yatırım yapmak, sosyal medya danışmanlık fiyatları ile karşılaştırıldığında daha yüksektir. Ekonomik bir şekilde dijital görünürlüğünüzü artırmak için sosyal medya danışmanlık hizmetini deneyebilirsiniz.

Exnoremo Sosyal Medya Danışmanlığı Konusunda Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Sunmuş olduğumuz çeşitli hizmetler arasında sosyal medya danışmanlığı da yer alıyor. Sosyal medya konusunda profesyonel ve bilgili olan ekibimiz, markanızın izleyeceği en iyi yolu belirlemek için dijital pazarlama alanında seneler boyu çalışarak edindiği tecrübeleri kullanır.

Markanızın mevcut durumunu iyi bir şekilde analiz ediyor, hedef kitleye yönelik çalışmalar gerçekleştiriyor ve sizin için en doğru sosyal medya platformlarını tespit ederek, stratejilerimizi uygulamaya koyuyoruz. Sosyal ağ odaklı stratejilerimiz ile gerçekten iyi sonuçlar getirecek aksiyonlar alıyoruz.

Sosyal medyayı doğru bir şekilde kullanmak, markanızı büyütmenin en kolay yoludur. İşte bu noktada devreye giren Exnoremo, firmanızın sosyal medya platformlarındaki imajını güçlendirir, hedef kitleyle etkileşiminizi artırır ve yüksek satış rakamlarına ulaşmanıza yardımcı olur. Sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı konusunda tüm ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Öne Çıkan Projelerimiz


Exnoremo Proje 1

Gökova Idyma kullanıcı dostu kurgusu, kreatif tasarımı ile öne çıkan bir web çalışmamız.

Exnoremo Proje 2

MetaCampus kullanıcı kurgusu göz önünde bulunarak tasarlanmış bir mobil uygulama projemizdir.

Exnoremo Proje 4

Almi Balık Dünyası web uygulama projemiz ile resturantlar arasından öne çıkıyor.

Exnoremo Proje 5

KDM Gayrimenkul mobil uygulama projemiz otomatik pazarlama otomasyonu ile öne çıkıyor

Exnoremo Proje 6

Pera İnsan Kaynakları kurumsal tasarım yapısı ve kullanıcı ulaşılabilirliği ile öne çıkıyor.

Kullandığımız Teknolojiler & Araçlar


Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1