Projelerimiz


Nan Sunucu Kiralama

Nan Sunucu Kiralama

Nan Sunucu kiralama hizmeti projemiz ile müşterilerimizin sunucu kesinti sorunlarını çözüme kavuşturduk. Load Balancer ve CDN hizmetleri ile hızlı ve güvenilir bir altyapı sağladık. Yedek ağ sağlayıcımız ile kesintisiz internet erişimi sağladık. Ups ve Jeneratör yedekleme hizmetleri ile elektrik kesintilerine karşı önlem aldık. 7/24 teknik destek hizmeti ile müşterilerimizin sorunlarına anında çözüm ürettik. Müşterilerimizin dijital mecralarının kesintisiz çalışmasının gururuyla projemizi geliştimeye devam ediyoruz. Girişim firmalarımızı ve esnaflarımızı desteklemek için özel indirimler sunuyoruz.

Nan Sunucu Kiralama

CrafaNet Platformu

CrafaNet Dijital İçerik Platformu

CrafaNet sanal gerçeklik ve yapay zeka teknolojileriyle güçlendirilmiş dijital içerik platformudur. Kullanıcılarımızın sanal gerçeklik gözlükleri ile 3D içerikleri deneyimlemesini sağlıyoruz. Yapay zeka destekli LearnMate uygulamamız ile Kullanıcılarımızın öğrenme süreçlerini destekliyoruz. Hem web hem de mobil uygulamalarımız ile kullanıcılarımıza ulaşıyoruz. Kullanıcılarımıza sıradışı bir dijital içerik platformu deneyimi sunmak amacıyla projemizi geliştirmeye devam ediyoruz. Eğlenirken öğrenme prensibiyle hareket ediyor ve kullanıcılarımızın öğrenim süreçlerini destekliyoruz.

CrafaNet İçerik Platformu

Terapistim Burada Platformu

Terapistim Burada Platformu

Exnoremo ekibi olarak Terapistim Burada platformunu geliştirdik. Terapistim Burada platformu, psikolojik destek hizmeti almak isteyen kullanıcılar ile psikolog ve psikoterapistlerin buluştuğu bir platformdur. Kullanıcılarımızın psikolojik destek hizmeti almasını sağlayan platformumuzda, kullanıcılarımızın psikolog ve psikoterapist seçimlerini yapmalarını sağlıyoruz. Kullanıcılarımızın psikolog ve psikoterapistlerle görüşme yapmalarını sağlıyoruz. Detaylı kontrol paneli hem platform yöneticilerinin hem de terapistlerin iş süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

Terapistim Burada Platformu