Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Web Tasarım

Mobil Uygulama Geliştirme


Günümüzde mobil telefon kullanımının artması ile mobil uygulamalar popülerlik kazandı. Birçok firma ürün ve hizmet pazarlamasını mobil uygulamalar üzerine taşıdı. Mobil uygulamaya sahip olan firmalar müşterilerine daha rahat ulaşabilirken, daha hızlı ve uygun maliyetli hizmetler verebilmektedir.


Exnoremo yazılım ekibi olarak tüm ihtiyaçlarınızı sektörel bakışımızla analiz ediyoruz, kullanıcı deneyeimlerini gözlemliyor ve kullanıcıya dayalı arayüz tasarlıyoruz, son yazılım teknolojilerini kullanıyor, uygulama sisteminizi canlı tutuyoruz, uygulama marketlerinde (play store ve app store) yayına çıkarıyoruz, uygulama optimizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. İos ve android üzerinden kaynaklanan teknik sıkıntıları gideriyor ve tüm süreci başarı ile yönetiyoruz.


Kullanıcı deneyimi mobil uygulamanın en önemli faktörüdür. Kullanıcıların mobil uygulama üzerinde aradığını bulması ve anlaşılır arayüzü ile istediği işlemleri gerçekleştirmesi gerekir. Mobil uygulama tasarımında deneyim faktörü dikkate alınmalı ve o sektöre özel bir mobil arayüz hazırlanmalıdır. .


Bir diğer önemli faktör ise mobil uygulama için kullanılan yazılım teknolojileridir. Mobil yazılımın sistem ile uyumlu çalışması, hızlı çalışması ve herhangi bir teknik yazılımsal sorun doğurmaması gerekmektedir. Exnoremo yazılım ekibi temiz kod yazma methodu ile profesyonel yazılım sistemini hazırlar ve son teknolojileri kullanır.


Mobil uygulamanın pazarlanmasınıda göz ardı edemeyiz, arayüzü kullanışlı ve kullanıcıya hizmet sağlayan mobil uygulamalar her zaman kendi kendini pazarlayabilmiştir. Bu sebeple mobil uygulamayı geliştiren ekip tüm etkileri göz önünde bulundurmalı ve ona göre bir mobil yazılım geliştirmelidir.


Özetlemek gerekirse mobil uygulama geliştirmede iyi bir planlama, teknik ve sektörel analiz yapılmalı. Geliştirme aşamasında kod yapısına dikkat edilmeli ve yeni teknolojiler takip edilmelidir. Mobil uygulama yayına alınmadan önce optimize edilmeli ve uygun zamanda kullanıcıya sunulmalıdır.Mobil Uygulama Geliştirme
Mobil Uygulama Geliştirme yaptır Mobil Uygulama Geliştirme