Google Ads Reklam Yönetimi


Exnoremo, Google ADS danışmanlık hizmetiyle de müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğunu destekler. Google ADS danışmanlığımız, Google ADS kampanyalarınızın performans göstergelerini iyileştirmek için ilgili kampanyaları oluşturmayı ve denetlemeyi amaçlar. Uzun yıllardan bu yana dijital reklamlar kategorisinde hizmet veren firmamız, şimdiye kadar binlerce kampanya oluşturmuş ve yüksek başarı oranları elde etmiştir. Siz de dijital dünyada öne çıkmak ve markanızın online varlığını güçlendirmek için Google ADS hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Google ADS danışmanlığı hizmetini Exnoremo’dan almak, reklam kampanyalarından en iyi biçimde faydalanarak yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak isteyen markaların amaçlarına ulaşmalarını sağlar. Reklam kampanyalarınızı yönetme, kampanyalarınızın kalite indeksini daha da iyi hale getirme, kampanyalarınızın dönüşümlerini etiketleme ve sonuçlarınızı yükseltme konusunda uzmanlaşmış ekibimizin yardımıyla, Google ADS’den en iyi verimi almanıza olanak tanımaktayız. Google reklam hizmetleri için siz de Exnoremo ekibinin bilgisinden ve deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Google ADS Nedir?

Google ADS, çoğu kişinin bildiği gibi Google reklam platformudur. Hizmet ve ürünlerin kolay, pratik ve verimli bir şekilde tanıtılması amacıyla kullanılır. Dijital pazarlama stratejileri söz konusu olduğunda en fazla tercih edilen uygulamalardan biridir. Google reklam çeşitleri oldukça fazladır. Bunlar; akıllı kampanyalar, alışveriş kampanyaları, video kampanyaları, görüntülü reklam ağı kampanyaları ve arama ağı kampanyaları şeklindedir. Exnoremo; şirketinizin ihtiyaç duyduğu reklam türünü tespit ederek, markanız için doğru ve etkili reklam kampanyaları oluşturur.

Google ADS Hangi Avantajları Sunar?

Google ADS reklam kampanyası oluşturma, birçok yönden işletmenize avantaj sağlar. Google ADS, her türden ve ölçekten işletme için yeni müşteri çekmeyi sağlayan etkili bir yoldur. Exnoremo ekibi, hassas bir planlama yaparak, şirketinizin Google ADS aracılığı ile iyi sonuçlar elde etmesine yardımcı olur. Her markanın iyi tasarlanmış ve sonuç odaklı stratejilere ihtiyaç duyduğunun farkındayız. Google ADS hizmetimizle de işletmelerin ihtiyacı olan stratejileri büyük bir titizlikle sunuyoruz. Google ADS ile elde edebileceğiniz avantajlar:
Görünürlük
Dünya çapında en çok kullanılan arama motoru elbette Google. Bu sebeple firmanızı Google’da tanıtmak ve daha geniş kitlelerin ilgisini çekmek için Google ADS kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İşletmenizin görünürlüğünü artırmanın ve dolayısıyla satış rakamlarınızı yükseltmenin en basit ve en etkili yolu budur.
Maliyet Kontrolü
Google ADS ile reklam veren şirketin günlük ödemek istediği rakam ve her kampanya için harcanacak tutar, isteğe göre belirlenebilir. Bunu gerçek zamanlı olarak yönetebilir ve istekler dahilinde değiştirilmesini sağlayabiliriz. Böylece maliyet kontrolü elde etmiş olursunuz. İş hedeflerinize göre sadece ihtiyacınız kadar reklam bütçesinden harcama yapmanız mümkün.
Yüksek Dönüşüm Oranları
Doğru zamanda, doğru kişilere etkileyici reklamlar sunmak, dönüşüm oranlarınızın artış göstermesini sağlar. Doğru reklam stratejileri ile hedef kitlenin ilgisini çekmeye çalışarak, ürün ve hizmetlerinizin satış rakamlarını yükselterek, dönüşüm oranlarınızı iyileştirebilirsiniz.
Özelleştirme
Günümüzde belirli bir firmada işe yarayan stratejiler başka bir firmada etkisiz olabilir. Dolayısıyla reklam kampanyalarının da özelleştirilmesi, firmanızın hedeflerine daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlar. Google ADS, reklamları ve stratejileri kişiselleştirmeyi teşvik eden bir uygulamadır. Dijital çözümler konusunda nitelikli olan ekibimiz, reklam kampanyalarınızın kişiselleştirilmesi, planlanması ve bütçenizin etkin şekilde kullanılması konusunda size destek olur.

Google ADS Danışmanlığı Nedir?

Google ADS hizmeti, markanızın reklam kampanyalarını iyileştirmeye yönelik son derece uzmanlaşmış bir hizmet seçeneğidir. Hizmetimiz, Google ADS konusunda deneyimli ve bilgili ekibimiz tarafından sunulur. Kampanyaların performans göstergelerinin çeşitli stratejiler aracılığı ile iyileştirilmesini amaçlayan ekibimiz, kampanyaları optimize eder ve işletmenizin bir adım öne çıkmasını sağlar.

Google ADS Danışmanlığı Neden Önemli?

Google reklam danışmanlığı hizmetimiz, Google ADS kampanyalarınızın performansını artırmaya odaklanır. Hizmetimiz aracılığı ile kampanyalarınızın performansı artar ve iyi dönüşüm oranları elde edersiniz. Google reklam danışmanlık hizmeti, her şirketin gereksinimlerine, pazarlama hedeflerine ve mevcut aylık bütçesine göre değişiklik göstermektedir. Tamamen özelleştirilmiş bir hizmet sunan Exnoremo, markanızın pazarlama hedeflerine ulaşması için en iyi Google ADS stratejilerini pratik bir şekilde vadeder.

Danışmanlığımız sırasında uyguladığımız stratejileri ve dönüşümlerinizi gösteren raporlar hazırlamaktayız. Böylece kampanyalarınızın etkisini, sizlerin de kolay bir şekilde anlamasını sağlamaktayız.

Google ADS Hizmeti Nasıl İşler?

Google ADS reklam hizmeti, bazı temel adımları kapsayan pratik bir metodoloji ile çalışır. Bunlar:
• Mevcut kampanyaların analizi
• Hitap ettiğiniz sektörü ve hedef kitlenizi analiz etmek
• Rakiplerinizin Google ADS kampanyalarının teknik yönden incelenmesi
• Pazarlama ve satış hedeflerine yönelik temel ve stratejik anahtar kelimelerin tespit edilmesi
• Google ADS reklamlarını analiz etmek ve iyileştirmeleri teşvik etmek için yeni reklam stratejileri önermek
• Stratejilerin uygulanmasına ilişkin raporlar oluşturmak
• Performans raporları hazırlamak
• Reklam kampanyalarının optimizasyonunu gerçekleştirmek
• İşletmenizin hedefine ve bütçesine uygun bir şekilde reklam kampanyalarını yayına almak

Google ADS Danışmanlığının Faydaları Nelerdir?

Exnoremo, Google ADS reklam danışmanlık hizmeti ile işletmenize benzersiz faydalar vadeder. Kampanyalarınızın performansını artırmak için işletmenize özel stratejiler uygulayan ekibimiz, iyi dönüşümler yakalamanızı sağlar ve markanızın online ortamda büyümesine imkan tanır. Hizmetimiz, reklam kampanyalarının teknik analizi, planlanması ve uygulanması gibi farklılıklar sunar. Google ADS danışmanlığı ile elde edecekleriniz:
• Profesyonel hizmet: Google ADS uzmanlarımız, hataları düzeltir ve daha iyi sonuçlar almanıza destek olur.
• Verim: Google ADS reklam kampanyalarınızın performans göstergelerinin iyileştirilmesini sağlamaktayız.
• Etkili stratejiler: İşletmenize özel stratejiler belirliyor, firmanızın dijital dönüşümüne optimal anlamda destek oluyoruz.
• Bütçe dostu: Hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlarken, diğer yandan reklam bütçenizin uygun şekilde kullanılmasına da odaklanıyoruz. Böylece gereksiz harcama yapma derdinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Siz de markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi online ortamda daha geniş kitlelere ulaştırmak ve satış rakamlarınızın artmasını sağlamak için Exnoremo tarafından sunulan Google ADS hizmetini tercih edebilirsiniz!

Öne Çıkan Projelerimiz


Exnoremo Proje 1

Gökova Idyma kullanıcı dostu kurgusu, kreatif tasarımı ile öne çıkan bir web çalışmamız.

Exnoremo Proje 2

MetaCampus kullanıcı kurgusu göz önünde bulunarak tasarlanmış bir mobil uygulama projemizdir.

Exnoremo Proje 4

Almi Balık Dünyası web uygulama projemiz ile resturantlar arasından öne çıkıyor.

Exnoremo Proje 5

KDM Gayrimenkul mobil uygulama projemiz otomatik pazarlama otomasyonu ile öne çıkıyor

Exnoremo Proje 6

Pera İnsan Kaynakları kurumsal tasarım yapısı ve kullanıcı ulaşılabilirliği ile öne çıkıyor.

Kullandığımız Teknolojiler & Araçlar


Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1
Exnoremo Proje 1